Recenze BRAUN

Ověřený zákazník Testuj.to Miloslav

• Rychlé nabíjení
  • Nic mě nenapadá

Jsem velmi spokojen s tímto strojkem
Braun series 9 pro. Řadu let používám tuto značku., která je pro mě jednička na trhu. Každá série je vždy o něco dokonalejší a preciznější.
Perfektní provedení a kvalitní materiál se nezapře. Jemné a hladké oholeni je tímto strojkem zaručeno.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněček

• hladkost oholení
  • samočištění

Dokonalé hlaďoučké oholení Vám zajistí holicí strojek Braun Series 9 9565cc. Strojek nejenže se krátce nabíjí a na nabití dlouho vydrží, ale je vybaven dokovací stanici , krerá je vybavena čistící stanicí. Strojek se sám dobije a i vyčistí a je tak připraven k dalšímu použití. Přepravní pouzdro ochrání strojek na cestách.

Braun MultiQuick 7 MQ7035IWH

Braun MultiQuick 7 MQ7035IWH

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• tlačítko s postupnou regulací otáček

Velmi dobrá volba, nahradil původní cca 15 let starý model stejné značky, který již dosloužil.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník Testuj.to Erika

• bezkabelové použití
  • dlouhá výdrž po nabití
  • flexibilní hlavice
  • pěkně padnoucí rukojeť
  • je tichý
  • díky voděodolnosti možné použití ve sprše a také údržba je snažší
  • cestovní taštička

Epilátor je v praktické taštičce, super na cesty. Díky větší hlavici s otočným kloubem je epilace rychlejší a pohodlnější. Oceňuji bezkabelové a voděodolné použití, je lehký a příjemný do ruky. Hezky tichý chod proti staršímu modelu. Jsem spokojená, stejně jako s původně používaným od stejné firmy.

Ověřený zákazník Testuj.to Dominik

• design

Braun MultiGrill 9 CG 9047 představuje skvělý pomocník v každé kuchyni. Jeho inovativní design spojuje eleganci s funkčností, což z něj dělá atraktivního společníka při vaření. Mnohostrannost tohoto grilu umožňuje přípravu různorodých pokrmů s dokonalým výsledkem. Snadno nastavitelná teplota a čas zajišťují optimální grilovací zážitek. Kvalitní provedení a moderní technologie Braun MultiGrill 9 CG 9047 zaručují efektivní a zdravou přípravu jídel bez ztráty chuti.

Braun MGK 7470

Braun MGK 7470

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Design a zpracování
  • Ostrost a přesnost střihu
  • Použité materiály
  • Počet nástavců
  • Kompaktní cestovní pouzdro
  • Bohužel jsem na nic nenarazil

Vzhledem k možnostem použití strojku až neuvěřitelně dobře padne do ruky. Povrchová úprava těla mě moc příjemně překvapila. Díky ní,se velice dobře drží a používá.
Strojek je při používání velice tichý,nevydává žádné nepříjemné zvuky,jako je tomu u levnějších kousků.
Holení s ním je neuvěřitelně precizní. Břit je opravdu ostrý a proto není nutné se na to samé místo vracet několikrát. Pro moje holení na délku 5mm je to zatím nejlepší kompaktní strojek. Při použití bez nástavce není holení úplně hladké,ale k tomu ani není určený. Hladkého oholení se dá docílit použitím strojku Gillette,který je součástí balení.
Balení obsahuje spoustu nástavců na vousy,nos,vlasy nebo tělo a všechno je to uspořádáno v kompaktním cestovním pouzdru. Součástí je také nabíjecí stojánek,díky kterému si strojek najde svoje místo v každé koupelně. S čistým svědomím ho mohu jen doporučit.

Braun 52B

Braun 52B

Ověřený zákazník Holime.cz Zadražil

Zakoupeno v Holime.cz

Holící strojky Braun požívám od šedesátých let minulého století. Poslední roky nakupuji jen u vás a jsem spokojen.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• lehko se čistí
  • šetří místo v myčce
  • sear funkce
  • možnost vařit větší množství jídla najednou
  • grill zabere poměrně dost místa

Největší výhoda grillu je pro mě ušetřený čas při vaření, jelikož můžu udělat větší množství jídla najednou. Zároveň ušetří i místo v myčce, protože plotýnky se dají vyndat a zaberou míň místa než pánvičky. Dvojité nastevní částí plotýnek je super na vaření masa spolu se zeleninou a nemusím žonglovat aby bylo obojí tak akorát udělané a jedno nebo druhé nevystydlo. Sear funkce je nutnost hlavně na steaky!

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Možnost nastavení teploty
  • Snadná držba

Gril od Delonghi se rychle stane oblíbeným nástrojem každého, kdo si ho vyzkouší. Vyhovuje všem požadavkům, které byste na gril mohli mít. Jeho největší předností je možnost individuálního nastavení teploty na grilovacích plochách, což jsem poprvé viděla a výrazně to usnadňuje přípravu různých pokrmů. Je ideální zejména pro nadšence do masa, kteří ocení jeho výkonnost. Čištění a údržba jsou snadné, a design představuje další výrazný pozitivní prvek.

Braun MQS 005 BK stojan na tyčový mixér

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Design
  • Možnost holení ve vode
  • Vydrz po oholeni
  • Menší bolestivost holení oproti starému modelu

Epilator od společnosti Braun doporucuji, již jsem měla doma starší model,který jsem do jeho rozbití vyuzivala osm let, tento je ale rozhodně šetrnější, ale s určitou menší bolestivosti se proste při epilaci počítat musí, odměnou je za to několika tydeni klid od chloupků. Co se mi libi u tohoto modelu, je možnost použití ve sprse nebo vane..jeho vodotěsnosti, holení je hned pocitově příjemnější ..můj stary model toto neumožňoval a ještě jsem musela mít kabel vždy v zásuvce..u tohoto dobíjecího toto odpadá..další plus je pritomnost klasického holitka, které pouzivam na místa kde je mi epilace už moc neprijemna..jsem rada ze je vše součástí a nemusím tedy kupovat ziletky..co je už jen tresinka je opravdu krásný design a moc pěkná tasticka v které pristroj uskladňujete..ja koupě nelituji a jsem rada, že jsem nový model pořídila

Ověřený zákazník Testuj.to Anette

Zakoupeno v Testuj.to

• dokonale oholí i delší fousy
  • hladké oholení
  • dlouhodobá výdrž
  • barva strojku
  • vše bylo v pořádku

Holicí strojek Braun je naprosto úžasný. Nejdřív mne zaujal naprosto tichý chod. Strojek dobře padne do ruky, manipulace s ním je snadná. Oholení úplně hladké, jsem nadšený. S předchozím strojkem, který jsem leta používal se to nedá srovnat, tento je o mnoho tříd výš. Jsem moc spokojený.

Ověřený zákazník Testuj.to Libor

• Kvalitu oholení
  • Pocit dokonalého oholení
  • čistící stanice
  • na základně jsou vidět cákance z koupelny :)

Jsem velice překvapen s kvalitou strojku a oholení, je super. V balení je čistící stanice a ta je velice praktická, protože se kompletně stará o čištění a mazání strojku a oholení je dobré na 3. denním strništi, jen párkrát musíte přejet vícekrát. je to to nejlepší od této značky tak snad vydrží sloužit po léta. Prodlouži jsem si záruku od Braun na 5. let na webu výrobce cože je také plus. Přiložené pouzdro je praktické, ale třeba se časem přikoupí cestovní, které je možno dokoupit. Celkově se mi to jeví jako kvalita za rozumnou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Různé druhy nástavců
  • Výklopná hlavice
  • Světýlko
  • Použití za sucha i mokra

Epilátor se snadno a intuitivně používá,
Samozřejmě, že epilace ze začátku trochu bolí, ale když to srovnám s předešlými epilátory stejné značky, tak musím říct, že je skoro “bezbolestná” a při použití ve sprše se bolestivost ještě o něco snižuje. Zabudované světýlko navíc hezky ukazuje, kterým částem bych se měla ještě věnovat.

Braun 32B

Ověřený zákazník Testuj.to Robert

• Perfektní a rychlé oholení;
  • Skvěle kopíruje tvář;
  • nízká hmotnost;
  • předpokládám vysoká výdrž baterie
  • cestovní pouzdro
  • Uvítal bych kvalitnější plasty a celkově pocitově bytelnější konstrukci
  • Nelze sundat pouze vrchní planžetu pro lepší čištění štětečkem
  • Škoda že nelze dobíjet přes usb-c
  • Nedodává se plastová krytka planžety

Strojek holí naprosto perfektně a rychle. Je lehký a výborně se ovládá. Holí efektivně různou délku i směr růstu vousů. Baterie vydrží na jedno nabití velmi dlouho. Škoda že nabíjení už nnei přes usb-c. Mohu jen doporučit. Součástí je i cestovní pouzdro a lze dokoupit i nabíjecí pouzdro.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Balení
  • Možnost použití ve vodě
  • Rychlost holení

O pořízení epilátoru jsem přemýšlela několik měsíců a své volby vůbec nelituji, spíše lituji dlouhého váhání. Produkt funguje, jak má. Použití ve vodě je opravdu téměř bezbolestné a epilace vydrží i několik týdnů. Velkou výhodou je praktické pouzdro, do kterého se vše vejde a je ideální na cesty. Díky ohebné hlavě se nemusíte bát, že bude obtížné se na nějaká místa dostat. Tento produkt určitě doporučuji!

Braun Silk-expert Pro 5 PL5387 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5387 IPL

Ověřený zákazník Testuj.to Olivie

• pouzdro
  • vzhled
  • šetrnost
  • funkčnost

Skvělý pomocník. Po první aplikaci to trochu šimralo, po dalších už jsem to ani necítila. Přístroj vydá světelný záblesk, který lehounce hřeje. Přístroj byl v krásném pouzdře se srozumitelným návodem k použití. Chloupky začaly růst pomaleji již po první aplikaci.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25