Recenze BRAUN

Braun BT7340

Ověřený zákazník Holime.cz Petr

Přidáno: 4. prosince 2023

Zakoupeno v Holime.cz

• Myslím, že jde o kvalitní výrobek. Jsem s ním spokojený

Ověřený zákazník Testuj.to Josef

Přidáno: 4. prosince 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• beard stencil (šablona na zastřihování)
  • cestovní pouzdro
  • precizní hlavice
  • absence USB-C
  • náročnější čištění

Braun Zastřihovač vousů Pro 9 BT9420 skvěle sedí v ruce, je tichý a nabízí vše potřebné pro většinu střihů, poradí si s vlasy i vousy. Šablona na zastřihování s návodem mě mile překvapila. S hlavicí ProCountour zajišťuje přesný střih. Jediný nedostatek je absence nabíjení přes USB-C a občasné zanášení hlavice delšími vousy. Celkově však dobrá investice do pohodlného holení.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Nástavce
  • Voděodolnost
  • Výdrž baterie
  • Žádné

Tento strojek má mnoho nástavců i nastavení délek, takže si s nim oholíte, vytvarujete fousy nebo si ostříháte vlasy.
Strojek je voděodolný, což znamená, že se můžete holit i ve sprše. Dale bych vyzdvihl i cestovni obal a krásnou výdrž baterie a pěkné, pevné cestovní pouzdro na cesty.

Braun Series 5 51-B1500s Blue

• Ostrost
  • Nástavec na tělo
  • Prakticky obal
  • V obalu je méně místa

Zastřihovač má velmi praktickou krabičku, do které se vejde několik nástavců. Možná bych ho ocenil klidně i větší, protože s hřebenem na zastřihování vousů se těžko zavírá. Strojek je ale velmi ostrý, takže mě oholil rychleji než můj předchozí zastřihovač.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• cestovní taška
  • jednoduché používání
  • dobrá epilace
  • velká apelační hlava
  • dobrá kvalita za dobrou cenu
  • ne úplně 100%

Epilátor Braun Silk-épil 9002 Flex Wet&Dry předčil mé očekávání a opravdu funguje. Je jednoduchý na používání s velkou epilační hlavu, která se přizpůsobí všem tvarům těla díky její flexibilitě. Balení obsahuje zastřihovací nástavec a nástavec pro kontakt s pokožkou. S praktickým cestovním pouzdrem.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Možnost dokoupení dobíjecího pouzdra
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Mokré holení
  • Velmi stručný návod

Strojek mě překvapil svým krásným moderním designem.Ač působí na první pohled robustním dojmem, opak je pravdou.Krásně padne do ruky a je lehký.Před prvním použitím je třeba ho nabít.Výdrží nabitý na několikatero holení, výdrž baterie je skvělá. Výkyvná hlavice se krásně přizpůsobí tvaru tváře a tím oholí do hladka klidně i několikadenní strniště. Uzamčení výkyvné hlavice je velký pomocník např při holení pod nosem.Velmi kladně hodnotím možnost pro výběr suchého nebo mokrého holení.Čistící stanice udržuje strojek čistý a stále připravený k použití.Ke strojku je ještě dodáván čistící štěteček.Je možnost dokoupení dobíjecího pouzdra.

Braun Series 5 51-M1000s Mint

Braun Series 5 51-M1000s Mint

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

holí dle očekávání

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

Zakoupeno v Testuj.to

• Všestrannost,obal,i samotný tvar strojku,který skvěle padne do ruky...
  • Doporučuji všem

Nový výrobek od Braunu je velice povedenou záležitostí,s obrovským příslušenstvím ,povedenou nabíječku a pevným cestovním obalem,holí skvěle,je tichý a vydrží dlouho nabitý,přitom není těžký a ovládání a jednoduché včetně výměny nástavců,údržba i čištění je též jednoduché...díky za něj

Ověřený zákazník Testuj.to Hynek

• Kvalita holení
  • Design a provedení
  • Suché i mokré holení
  • Snadné čištění
  • Vyšší pořizovací cena

Holení s tímto strojkem je velmi příjemné. Velmi dobře si poradí s týdenním strništěm, oholit třídenní porost je pak chvilkovou záležitostí. Největším plusem je šetrné holení, při kterém nedochází k podráždění pokožky. Škoda, že výrobce nepočítá s možností nabíjení čistící stanice i vlastního strojku adaptérem s USB-C, ale třeba se v budoucnu dočkáme i tohoto vylepšení. Strojek je kompletně vyráběný v Německu a po registraci výrobku na stránkách Braun.cz, lze získat pětiletou prodlouženou záruku. Mezi nevýhody patří vyšší pořizovací i provozní cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• Design
  • Zajištění péče od hlavy až k patě
  • Voděodolnost
  • Malá cestovní taška

elegantní holící strojek, který zajistí kompletní péči od hlavy až k patě. Výrobek je možné dát do cestovní taštičky, která ale bohužel na můj vkus je příliš malá a nevejde se tam všechno. Holicí strojek je lehký a dobře se drží. Občas jsem měl problém, určit si správnou delku střihu, ale to se časem člověk naučí a už pozná. Holící strojek je voděodolný, což je vhodně pro stři v oblasti těla. Za cenu do 2000 vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• šetrnost k pokožce
  • výsledek holení
  • čistící stanice
  • design

Holicí strojek Braun Series 9 9565cc je velmi výkonný holicí strojek, který hladce oholí vaší tvář. Tento strojek předčil má očekávání. Snadno si poradí jak s každodenním holením, tak s několika denním strništěm. Strojek je mimořádně šetrný k pokožce a zároveň účinně odstraňuje vousy. Po holení stačí vložit strojek do čistící stanice, která strojek vyčistí a dobije. Díky cestovnímu pouzdru je možné brát strojek na cesty.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

Zakoupeno v Testuj.to

• Všestrannost, zastřihovač lze využít na vousy, ochlupení i vlasy
  • výkon
  • řešení hlavice
  • Úložný box je ne prakticky malý, nevejde se do něj nabíječka, ani veškeré příslušenství
  • Uchycení nástavců není řešené ideálně, nejsou nejstabilnější

Zastřihovač s bohatou výbavou je využitelný na vousy, ochlupení i vlasy. Strojek má dobře řešenou hlavici a dobrý výkon, je voděodolný. Nástavec s větší délkou se už opravdu hodně klepe, použití pro delší střih je tedy spíše horší. Celkově mi přijde způsob uchycení nástavců mírně "nestabilní". K sadě dodané pouzdro je bohužel zřejmě univerzální, nevejde se veškeré vybavení ani nabíječka.

Ověřený zákazník Testuj.to Miroslav

• Krásný, masívní strojek
  • Hladká pokožka
  • Přizpůsobivá hlavice
  • Možnost dokoupení nabíjecí krabičky
  • Čistící stanice
  • Nic, jsem nadšený

Donedávna jsem používal pouze zastřihovač od Braunu, takže jsem se těšil na srovnání. A je to bomba! Nejdříve jsem úplně nevěděl, jak do toho, při přiložení na pokožku se mi strojek v ruce trochu cukal, ale je to opravdu intuitivní a brzy jsem na to přišel. Obzvlášť šikovná je výkyvná hlavice, která krásně kopíruje tvar obličeje, velmi kladně hodnotím čistící stanici. Teď už mám strniště jenom tam, kde opravdu chci a zbytek je dohladka oholený. Dobrá práce!

Braun Series 5 51-R1000s Red

Braun Series 5 51-R1000s Red

Ověřený zákazník ExaSoft.cz bumart

Zakoupeno v ExaSoft.cz

splnil očekávání, zatím neodzkoušen, dárek

Ověřený zákazník Testuj.to Vojtěch

• Kompletní sada na vše
  • Kvalitní provedení
  • Nabíjecí stojánek
  • Stylové pouzdro
  • Vodotěsnost
  • Strojek nelze používat při nabíjení
  • Nástavců je možná až příliš

Výborná sada na holení čehokoliv od hlavy až k patě. Samotný strojek má skvělou výdrž, vodotěsnost, kvalitní ostří a skvěle padne do ruky. V balení je pouzdro, kam se vejde vše, klasický strojek Gillette ProGlide pro hladké oholení a spousty dobře odstupňovaných nástavců.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Zakoupeno v Testuj.to

• Hlavice se přizpůsobí tvaru těla
  • Můžu se hodit i ve vaně
  • Méně hlučný
  • Bere i kratší chlupy

Spoustu let jsem používala staršího bráchu Silk-épil 7 a byla jsem spokojená, ale už mi přišlo, že moc nebere chlupy tak nový Silk-épil 9002 byl jasná volba. Hlavice se krásně přizpůsobí tvaru těla. Bere i kratší chloupky a můžete se oholit i ve vaně. Podle mě i méně hlučný. Určitě doporučuji???

Ověřený zákazník Testuj.to Ondřej

• bohaté příslušenství
  • praktické pouzdro
  • jednoduché používání

Zastřihovač padne velice dobře do ruky. Kvalita zpracování je velice dobrá. Balení obsahuje hodně příslušenství jako je hlavice na zastřihování, tvarování kontur a úpravu detailů a také různé nástavce. Co se týče kvality střihu tak je velice dobrá, strojek zastřihuje rovnoměrně. Na otočném kolečku si lze nastavit délku střihu od 0,5 mm až po 20 mm. Celkově jsem s ním velice spokojený.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněk

• snadné ovládání
  • výdrž baterie
  • přesný střih
  • nejsem moc zkušený, chvíli mi trvalo se zorientovat ve všech nástavcích

Úplně převálcoval žiletky, který jsem doposud používal. Lehce se ovládá, moc neváží a skvěle padne do ruky. Baterie byla rychle nabytá a zatím jsem zastřihovač použil 6x a stále plná. Já úplně nemůžu ocenit, protože zastřihovač používám "zatím" jen na oholení na 0,5mm, ale v balení je i mnoho nástavců a i šablona na tvar střihu. U zastřihnutí na 0,5 mm se mi hrozně líbí, že jsem oholený "skoro dohola" a přitom nemám vůbec podrážděné tváře. Určitě bych doporučil všem místo žiletek.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Lehkost
  • Snadné pouziti
  • Dlouhá vydrž nabiti
  • Není co vytknout

V momentě kdy jsem se rozhodla pro koupi epilatoru, byla jasná volba značka Braun. Cena odpovídá kvalitě, tato značka zaručuje kvalitu svých produktu, proto s tímto epilatorem jsem velmi spokojena. První co mě zaujalo bylo balení, design a jeho lehkost. Co se tyka výdrže nabití, vydrží opravdu dlouho. Tento produkt mohu jedině doporučit.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25