Recenze BRAUN

Braun MGK7491

Braun MGK7491

Ověřený zákazník Alza.cz Martin

Přidáno: 2. prosince 2023

(naposledy upraveno 2. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Strojek mám teprve týden. Je brzo hodnotit. Vyzkoušeno zatím jen jednou a naprostá spokojenost.
Braun Silk-expert Pro 5 PL5387 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5387 IPL

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Snadne ovladani
  • Vyditelne výsledky
  • Barva i balení

Jednoduché ovládání, snadné použití
Hlavice na výměnu a I podle velikostí osetrovaneho místa lze vybrat vhodnou velikost.
Je příjemné že nezapomněli přiložit holitko, je opravdu zapotřebí.
Již při třetím použití je znát rozdíl rychlosti růstu chloupků a i na viditelnosti je to znát.
Tímto tempem v létě nebudu muset řešit holení nohou a ostatních míst.
Super přidána hlavice na intimní místa.
Doporučuji po flouhe době opravdu kvalitní výrobek co pomáhá

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Zastřihovač detailů
  • Dobití do hodiny
  • Chybí ukazatel procent nabití
  • Málo místa v pouzdru

Sada se dodává s velkým množstvím komponentů, které lze jednoduše během vteřiny měnit, nebo přenastavit. Strojek padne krásně do ruky a dobře se s ním pracuje. Každý si může vybrat, který nástroj se mu bude hodit a použije ho.
Nabíjet se dá přímo kabelem, nebo na stojací nabíječce. Bohužel nejde holit během napájení. Dobití netrvalo ani jednu hodinu. Nabíjení a plné dobití signalizuje dioda na strojku.
Holí/stříhá dokonale ostře. Díky různým nástavcům lze vytvarovat opravdu každé vlasy i vousy.
Ruční holící strojek má velice jemnou kyvnou hlavici.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• kvalitní střih
  • obrovské množství možností a nástavců
  • tři typy břitů
  • nelze použít na jiná místa na těle mimo vousů

Na strojek jsem byl zvědavý, protože jsem doteď využíval celou konkurenční značku.
Zastřihovač obsahuje klasickou „Blade“ na úpravu vousů, „Contour“ na kontury a malinkou „Detail“ na doladění drobných detailů. V balení je i praktická taštička.
Zastřihovač je inzerován pouze na úpravu vousů. Vyzkoušel jsem s ním vzít i jiné partie a rozhodně nedoporučuji, je velmi ostrý, takže na podpaží a intimní partie s ním určitě nepočítejte. Já jsem u něj očekával i tuto multifunkci a byl jsem proto zklamán.
V balení je velké množství různých násad pro různé délky střihu a pak také šablona na zastřihování vousů, spolu s tipy na různé způsoby úprav vousů. Zkoušel jsem podle toho zastřihávat, ale asi na to nejsem dostatečně šikovný. Šablonu jsem se tedy využívat nenaučil.
Celkově nabízí zastřihovač velké množství možností na úpravu vousů, které všechny nedokážu využít, protože zastřihuji na strniště. Se strojkem jsem v globálu spokojený, i když bohužel spoustu jeho funkcí nevyužiji.

Braun Multigrill 9 Pro CG9140

Braun Multigrill 9 Pro CG9140

Ověřený zákazník Testuj.to Dominik

• Rychlost ohřevu
  • Rozednění teploty ploten
  • Lze otevřít na jeden velký gril
  • Bytelná konstrukce
  • Nepřilnavý povrch
  • Lze mít v myčce

Po vybalení a omytí jsem zapojil do zásuvky a mile mě rychlost nahřátí. Funkce sear skvělé zafungovala a maso skvěle zatáhlo. Poté jsem mohl hned grilovat. Po grilování jsem nechal vychladnout a šlo to perfektně umýt. Dnešní věci jsem dal do myčky. Za mě super gril.

Braun HM 5107 WH

• Množství nástavců
  • Všetranné použí
  • Obsah balení
  • Málé pouzdro

Braun Stylingová sada 16v1 7 MGK7470 disponuje velkým množstvím nástavců, díky kterým se můžete oholit již od 1 mm. Díky tomu můžete strojek použít i na vlasy. Součástí balení je také nástavec na oholení na celé tělo. Další výhodou je velká výdrž baterie. Nevýhoda je malé pouzdro na tak velký počet nástavců.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Vydrž baterie
  • Nastavce
  • Rychlost nabijeni
  • Zachytí všechny chlupy
  • Bolestivost

Zaujal mě vzhled epilatoru, je velmi elegantní a v praktickém balení. Co se tyče použití, tak je navodné, ale protože zachytí více chloupků, tak je lehce bolestivějsí. Při holení v oblasti bikin a podpaží oceňuji pohyblivou hlavici, která se snadno přizpůsobí. Celkove přístroj doporučuji, dříve jsem měla starší typ depilatoru této značky a to se nedá srovnat, velký posun.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Nemá kabel
  • Lze ho vzít do vody

Epilátor se mi líbí nejenom designem ( opravdu roztomilý, růžový), ale i možností použití ve vodě a tím, že není nutné pro epilaci napínat kabel přes celou koupelnu:D. Flexibilnost hlavy je fajn, ale upřímně mi to nepřijde jako tak důležitý faktor. Za to snadnost použití, design a rychlost epilace hodnotím 10/10:).

Braun BT9420

• Velké množství příslušenství
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Tichý chod strojku
  • Cestovní pouzdro
  • Do cestovního pouzdra se nevejde příslušenství

Zastřihovač můžu jen doporučit, skvělé vypadá, dobře padne do ruky a především perfektně holí. Obsahuje mnoho příslušenství a dokonce šablonu pro dokonalé moderní sestřihy. Dokonce ideální na dlouhé cesty, na jedno nabytí vydrží neskutečnou dlouhou dobu, takže není potřeba sebou tahat nabíječku.

Braun AS 110

Braun AS 110

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. listopadu 2023

(naposledy upraveno 30. listopadu 2023)

Zakoupeno v K24.cz

Tuto kulmu používám snad 15 let, objednávám opakovaně

Ověřený zákazník Testuj.to Dalibor

• rychlost nabíjení
  • výdrž baterie
  • příslušenství
  • zpracování
  • skvělý výkon, zvládne vousy i vlasy
  • uchycení příslušenství
  • nástavec na tělo , skvělý.
  • trošku objemnější tělo přístroje, ale je to asi o zvyku, používal jsem a jsem zvyklý na jiný

Maximální spokojenost s funkčností, zpracováním, příslušenstvím. Stříhá perfektně vousy i vlasy, díky skvělému nástavci na tělo bez poranění, či podráždění i problematické partie. Tlačítko off/on jde lehce ztuha, ale to je pouze dobře, nedochází tak k nechtěnému vypnutí při používání - stává se běžně u mého současného přístroje. Mohu jen doporučit, lepší jsem zatím neměl.

Braun Series 9 Pro+ 9565cc Wet&Dry Noble Metal

Braun Series 9 Pro+ 9565cc Wet&Dry Noble Metal

Ověřený zákazník Testuj.to Radek

• Design
  • Jednoduché ovládání
  • Pevné a praktické pouzdro
  • Suché i mokré holení
  • Čistící stanice
  • Velice stručný návod popis, většina návodu v obrázcích ,podrobnější popis by určitě přišel vhod

Mám Braun Series 9 Pro+ 9565cc již nějakou dobu a jsem naprosto nadšený. Jeho moderní design a ergonomický tvar ho dělají snadno ovladatelným a jeho výkon je naprosto úžasný. Doporučuji ho každému, kdo hledá kvalitní holící strojek s dlouhou výdrží baterie a praktickou nabíjecí stanicí.Vše dobře funguje.

Plusy:

- Moderní design a ergonomický tvar

- Výkon

- Dlouhá výdrž baterie

- Praktická nabíjecí a čistící stanice

Mínusy:

- Vyšší cena oproti jiným holícím strojkům

- Velice stručný návod popis, většina návodu v obrázcích ,podrobnější popis by určitě přišel vhod.

Ověřený zákazník Testuj.to Luboš

• Super zpracovani
  • Vydrž baterie
  • Málo nastavcu na holeni

Zpracování strojků je velmi kvalitní nic nevrze lehký s kovovými samoostricim britem super vydrž na jedno nabití jen Škoda ze nejsou u toho nástavce na holení ale na to braun mysli ze přidává holení gillete proglite doporučuji na stříhání vlasů a úpravu vousu

Braun SmartCare 10AS480279

Braun SmartCare 10AS480279

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• vyčistí
  • promaže
  • provoní
  • nevysuší

Podle mě nezbytné příslušenství pro holící strojek, který hygienicky vyčistí, promaže a zároveň provoní, takže je stále jako nový. Oproti jiným modelům nemá zádné další funkce, pouze čištění/nabíjení, nemá funkci sušení strojku po vyčištění, ani žádný program na stupeň čistění.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• design
  • váha
  • všestrannost
  • nabíjecí stojan
  • chybí nástavec pro hladké oholení (ale to už je asi jiný produkt)

Produkt splnil všechna má očekávání.
Břity jsou kvalitní a ostré, ale zároveň šetrné vůči pokožce. Strojek má jednoduchý pěkný design a je velmi lehký. Snadno se čistí, jelikož je voděodolný. S takovým množstvím nástavců (a rozsáhlým nastavením jejich "výšky") si poradí opravdu každý "vousáč". Nechal jsem si ostříhat i vlasy a byl jsem nadmíru spokojený. Pokud je vaše drahá polovička alespoˇtrochu šikovná, tak už se nikdy nemusíte chodit stříhat ven.

Braun Series 9 Pro+ SmartCare 9567cc Wet&Dry stříbrný

Braun Series 9 Pro+ SmartCare 9567cc Wet&Dry stříbrný

Ověřený zákazník Bodylovers.cz LiLi

Zakoupeno v Bodylovers.cz

Kupuji jako dárek, provedení vypadá kvalitní.

Braun FS 1000

Braun FS 1000

Ověřený zákazník Holime.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Holime.cz

Produkt je připraven k darování po stromeček, tudíž nelze hodnotit.

Braun 70S

Braun 70S

Ověřený zákazník Holime.cz Vladimír

Zakoupeno v Holime.cz

Zvažoval jsem alternativní neznačkový produkt za polovinu ceny, ale nakonec jsem se neodvážil. Tento značkový beru již po druhé do svého 10 let starého strojku Braun. Vyměňuji hlavu až po probroušení. Vydrží při holení 1x za 3 dny vždy kolem 3 až 4 let.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamil

• Výhoda vodotěsnost
  • Rychlé holéní
  • Rychlé nabíjení
  • Nemůžu nic vytknout

Tento výrobek mohu jen doporučit.Velice kvalitní přesný střih.Kvalitní čepele ostré.Holící strojky Braun jsou celkově kvalitou na špičkové světové úrovni což myslím že,nemá ani konkurenci.Za to jakou má výbavu tak má velice příznivou cenu.Takže pokud chcete kvalitní strojek tak můžu jen doporučit.Tak neváhejte a kupte si tento strojek značky Braun 16v1

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25