Recenze BRAUN

Ověřený zákazník Testuj.to Libor

• Kvalitu oholení
  • Pocit dokonalého oholení
  • čistící stanice
  • na základně jsou vidět cákance z koupelny :)

Jsem velice překvapen s kvalitou strojku a oholení, je super. V balení je čistící stanice a ta je velice praktická, protože se kompletně stará o čištění a mazání strojku a oholení je dobré na 3. denním strništi, jen párkrát musíte přejet vícekrát. je to to nejlepší od této značky tak snad vydrží sloužit po léta. Prodlouži jsem si záruku od Braun na 5. let na webu výrobce cože je také plus. Přiložené pouzdro je praktické, ale třeba se časem přikoupí cestovní, které je možno dokoupit. Celkově se mi to jeví jako kvalita za rozumnou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Různé druhy nástavců
  • Výklopná hlavice
  • Světýlko
  • Použití za sucha i mokra

Epilátor se snadno a intuitivně používá,
Samozřejmě, že epilace ze začátku trochu bolí, ale když to srovnám s předešlými epilátory stejné značky, tak musím říct, že je skoro “bezbolestná” a při použití ve sprše se bolestivost ještě o něco snižuje. Zabudované světýlko navíc hezky ukazuje, kterým částem bych se měla ještě věnovat.

Braun 32B

Ověřený zákazník Testuj.to Robert

• Perfektní a rychlé oholení;
  • Skvěle kopíruje tvář;
  • nízká hmotnost;
  • předpokládám vysoká výdrž baterie
  • cestovní pouzdro
  • Uvítal bych kvalitnější plasty a celkově pocitově bytelnější konstrukci
  • Nelze sundat pouze vrchní planžetu pro lepší čištění štětečkem
  • Škoda že nelze dobíjet přes usb-c
  • Nedodává se plastová krytka planžety

Strojek holí naprosto perfektně a rychle. Je lehký a výborně se ovládá. Holí efektivně různou délku i směr růstu vousů. Baterie vydrží na jedno nabití velmi dlouho. Škoda že nabíjení už nnei přes usb-c. Mohu jen doporučit. Součástí je i cestovní pouzdro a lze dokoupit i nabíjecí pouzdro.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Balení
  • Možnost použití ve vodě
  • Rychlost holení

O pořízení epilátoru jsem přemýšlela několik měsíců a své volby vůbec nelituji, spíše lituji dlouhého váhání. Produkt funguje, jak má. Použití ve vodě je opravdu téměř bezbolestné a epilace vydrží i několik týdnů. Velkou výhodou je praktické pouzdro, do kterého se vše vejde a je ideální na cesty. Díky ohebné hlavě se nemusíte bát, že bude obtížné se na nějaká místa dostat. Tento produkt určitě doporučuji!

Braun Silk-expert Pro 5 PL5387 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5387 IPL

Ověřený zákazník Testuj.to Olivie

• pouzdro
  • vzhled
  • šetrnost
  • funkčnost

Skvělý pomocník. Po první aplikaci to trochu šimralo, po dalších už jsem to ani necítila. Přístroj vydá světelný záblesk, který lehounce hřeje. Přístroj byl v krásném pouzdře se srozumitelným návodem k použití. Chloupky začaly růst pomaleji již po první aplikaci.

Braun TexStyle 9 SI 9661.VI

• tichý
  • na nohou bezbolestný
  • svítí
  • dobře se drží
  • nevyklouzne díky gumě na držadle z ruky
  • vypadá luxusně

Byl to super kup, kterého rozhodně nelituji! Přístroj je celkem tichý, svítí, takže vidíte každý chloupek, který tam nepatří. dobře se drží. pogumovaná rukojeť zajišťuje, že vám nevyklouzne z ruky. Je super, že má kontrolku 15 minut před vybitím, což zajišťuje, že se Vám nevybije, když to nečekáte. Rychle se nabíjí. Epilace nohou vůbec nebolí. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Filip

• Obrovské množství příslušenství
  • Cestovní pouzdro
  • Šetrnost k pokožce

Zastřihovač perfektní, skvělá výdrž baterie, holící břit skvěle kopíruje pokožku a zároveň jí nedráždí. Bohatý obsah příslušenství poskytuje velký prostor pro domácí úpravu vousů. Hravě si poradí i s tvrdými vousy, což u jiných přístrojů není standardem. Hezkým bonusem je komfortní cestovní pouzdro, ikdyž bych ho nahradil radši cestovní taštičkou.

Braun IS 2058 BK

Braun IS 2058 BK

Ověřený zákazník Alza.cz Fery

• Cena a kvalita vše ok
Braun 11B

Braun 11B

Ověřený zákazník Holime.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. listopadu 2023

(naposledy upraveno 26. listopadu 2023)

• vše Ok.
Braun WK 1500 BK

Braun WK 1500 BK

Zakoupeno v Alza.cz

• Prostě Braun - kvalita, žádná plastová pachuť atd.

Mohu jen doporučit, raději připlatím za kvalitu

Braun BT9420

Braun BT9420

Ověřený zákazník Testuj.to Miroslav

• Kvalita materiálu a zpracování
  • Bezdrát a integrovaná baterie
  • Voděodolný - možno omýt
  • Integrovaná baterka možná bude za pár let problém... to vám upřesním za 10 let

Nic špatného jsem od značky Braun neočekával, ale to co nabízí tenhle strojek je ideál. Strojek (příčí se mi tomu říkat zastřihávač vousů) sem si pořídil po více než 10 letech a nemám v plánu nakupovat častěji. Super zpracování naznačuje, že semnou vydrží déle :)
V balení navíc nástavce, pouzdro, Gillette holící strojek, nabíjecí stojánek kde mě zarazilo, že pořád není USB-C konektor... Ale vzhledem k tomu, že by na 1 nabití měl vydržet 180minut nikam nabíječku určitě brát nemusím:)
Věřím že s tímhle by se nebál pracovat ani profík v barberu.

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

• Cestovní pouzdro
  • Nelze po mokrém holení vložit do čistící stanice

Holicí strojek Braun Series 9 9565cc je velmi výkonný holicí strojek, který hladce oholí vaší tvář. Poradí si i s několika denním strništěm. Jeho holicí hlava je velmi výkonná a velmi dobře klouže po tváři a to i díky polohovací hlavě, která se přizpůsobí konturám vašeho obličeje. Po holení jej vložíte do čistící stanice, která se postará o vyčištění, promazání a usušení holicích planžet. Také lze brát sebou na cesty díky cestovnímu pouzdru.

Ověřený zákazník Testuj.to Oldřich

• Kvalita zpracování
  • Množství nástavců
  • Odolné cestovní pouzdro
  • Šablona na tvarování vousů
  • Precizní hlava Pro na detaily
  • Průměrná hlučnost

Zastřihovač musím doporučit všemi deseti, kterým záleži na dokonalé úpravě strniště/vousů. Obrovské množství nastavení délek střihů a nástavců, šablona na tvarování vousů a výdrž batérie jsou jasné klady produktu. Doplňuje je ještě cestovní pouzdro, designový nabíjecí stojánek a kvalita zpracování. S precizní hlavou Pro doladíte detaily strniště na neskutečnou úroveň. Zastřihovač je průměrne hlučný, co nenadchlo, ani neurazilo. Na cesty potěší odolné cestovní pouzdro (již odzkoušeno) a dlouhá výdrź baterie.

Ověřený zákazník Testuj.to FILIP

• Rychlé holení
  • Dokovaci a čistící stanice
  • Vzhled

Zatím nejlepší strojek ,který jsem měl,špičkové zpracování ,kvalitní material,krásně holí,dokovací stanice super vyčistí a přípravy strojek pro další použití. Se strojkem jsem 100%spokojený moc jsem se na něj těšil a naplnil mé očekávání ,všem doporučuji určitě nebudete zklamaný.

Ověřený zákazník Testuj.to Václav

• naklápěcí holicí hlava
  • možnost zafixování holicí hlavy
  • zastřihovač
  • čisticí stanice
  • nemá CoolTec

Parádní holicí strojek, který skvěle padne do ruky. Zvládne oholit několikadenní strniště. Naklápěcí holicí hlava se přizpůsobí tvaru obličeje. V případě potřeby je možné jí zafixovat. Pro úpravu kotlet se hodí zastřihovač. Čistící stanice umožňuje dokonalou údržbu. Jsem s produktem spokojený a doporučuji ho.

Braun Series 3 3020s Black

Braun Series 3 3020s Black

Přidáno: 23. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

-Dobře se se strojkem holí
-Výhoda provozu na baterie i na síť různého napětí
-Při provozu na baterie se lze 4x pohodlně oholit, bez
obavy, že dojde energie.
-Baterie vydrží dlouho nabitá, i když se nepoužívá

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25