Recenze BRAUN

Braun FS 1000

Braun FS 1000

Ověřený zákazník Holime.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Holime.cz

Produkt je připraven k darování po stromeček, tudíž nelze hodnotit.

Braun 70S

Braun 70S

Ověřený zákazník Holime.cz Vladimír

Zakoupeno v Holime.cz

Zvažoval jsem alternativní neznačkový produkt za polovinu ceny, ale nakonec jsem se neodvážil. Tento značkový beru již po druhé do svého 10 let starého strojku Braun. Vyměňuji hlavu až po probroušení. Vydrží při holení 1x za 3 dny vždy kolem 3 až 4 let.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamil

• Výhoda vodotěsnost
  • Rychlé holéní
  • Rychlé nabíjení
  • Nemůžu nic vytknout

Tento výrobek mohu jen doporučit.Velice kvalitní přesný střih.Kvalitní čepele ostré.Holící strojky Braun jsou celkově kvalitou na špičkové světové úrovni což myslím že,nemá ani konkurenci.Za to jakou má výbavu tak má velice příznivou cenu.Takže pokud chcete kvalitní strojek tak můžu jen doporučit.Tak neváhejte a kupte si tento strojek značky Braun 16v1

Braun 10B

Braun 10B

Ověřený zákazník Bodylovers.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Bodylovers.cz

• Tradičně vysoká kvalita a životnost
Braun BT9441

Braun BT9441

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• design
  • material
  • Zvuk
  • Více nástavců
  • Nevím

Byl jsem překvapen, jak strojek dobře funguje, mezi velkého výhody určitě patří spousty druhů nástavců a tak si každý dokáže vybrat, co zrovna potřebuje. ZAstřihovač je vyroben z kvalitních materiálu a vzhled je také super. Dokáže fungovat dlouho nabitý, ale tím, že má podstavec stačí ho po použítí dát znovu na nabíjení a tím pádem se vám nestane, že se vybije.

Braun 94M

Braun 94M

Ověřený zákazník Holime.cz Svoboda Jiří

Zakoupeno v Holime.cz

došel dle mého názoru nekompletní

Braun MQ 3135 BK

Braun MQ 3135 BK

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

• Výrobek je super multifunkční.
Braun 32B

Braun 32B

Ověřený zákazník Holime.cz Vladimír

Přidáno: 29. listopadu 2023

(naposledy upraveno 29. listopadu 2023)

• Znbačku Braun používám již frahna líta

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Vydrz
  • Je lehky
  • Cena/vykon
  • Samoostrici

Použila jsem na ostrihani třech děti. Je lehký, dobře se s ním manipuluje a netaha, vydržel ostrihani všech tří najednou a ještě dlouho po tom. Musí se delší vlásky na víckrát, ale jde to určitě líp, než co jsem měla před tím. Nastavce se dají rychle vyměnit a jsou tam i zastřihovače na detaily jako blesky a šikmý na stříhání okolo usi. Taky se hodilo:). Muž si holení taky pochvaloval. Pomer cena výkon super.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• Snadné čištění
  • Nenašel jsem nic co by se mi nelibilo

Strojek velice dobře a jemně holí i třídenní vousy. Není cítit žádné tahání za vousy jako u konkurenčního strojku který jsem používal. Hladké oholení i pod nosem diky uzamčení výkyvné hlavice v jakékoli poloze. Jednoduché vkládání do čistící stanice. Jednoduché sundání hlavice ze strojku. I přes svoji robustnost se velice pohodlně drží v ruce.

Braun Series 1 190s

Braun Series 1 190s

Luboš Dědauštvánlety Luboš Dědauštvánlety

• Jsem velmi spokojen!

Po 17 ti letech mi odešel do věčných lovišť Braun Series - cruzeir, který sloužil k naprosté spokojenosti.

Na štěstí do nového Braunu jsou shodné planžety s noži, které mám v zásobě na pár let, tak že mám vystaráno.

Jen bych měl připomínku k napájecímu zdroji, u kterého je nevhodný kabel. Tak že používám původní spirálový kabel s napájecím zdrojem.

Ověřený zákazník Testuj.to Miloslav

• Rychlé nabíjení
  • Nic mě nenapadá

Jsem velmi spokojen s tímto strojkem
Braun series 9 pro. Řadu let používám tuto značku., která je pro mě jednička na trhu. Každá série je vždy o něco dokonalejší a preciznější.
Perfektní provedení a kvalitní materiál se nezapře. Jemné a hladké oholeni je tímto strojkem zaručeno.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněček

• hladkost oholení
  • samočištění

Dokonalé hlaďoučké oholení Vám zajistí holicí strojek Braun Series 9 9565cc. Strojek nejenže se krátce nabíjí a na nabití dlouho vydrží, ale je vybaven dokovací stanici , krerá je vybavena čistící stanicí. Strojek se sám dobije a i vyčistí a je tak připraven k dalšímu použití. Přepravní pouzdro ochrání strojek na cestách.

Braun MultiQuick 7 MQ7035IWH

Braun MultiQuick 7 MQ7035IWH

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• tlačítko s postupnou regulací otáček

Velmi dobrá volba, nahradil původní cca 15 let starý model stejné značky, který již dosloužil.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Braun Silk-épil 9 Flex 9002

Braun Silk-épil 9 Flex 9002

Ověřený zákazník Testuj.to Erika

• bezkabelové použití
  • dlouhá výdrž po nabití
  • flexibilní hlavice
  • pěkně padnoucí rukojeť
  • je tichý
  • díky voděodolnosti možné použití ve sprše a také údržba je snažší
  • cestovní taštička

Epilátor je v praktické taštičce, super na cesty. Díky větší hlavici s otočným kloubem je epilace rychlejší a pohodlnější. Oceňuji bezkabelové a voděodolné použití, je lehký a příjemný do ruky. Hezky tichý chod proti staršímu modelu. Jsem spokojená, stejně jako s původně používaným od stejné firmy.

Ověřený zákazník Testuj.to Dominik

• design

Braun MultiGrill 9 CG 9047 představuje skvělý pomocník v každé kuchyni. Jeho inovativní design spojuje eleganci s funkčností, což z něj dělá atraktivního společníka při vaření. Mnohostrannost tohoto grilu umožňuje přípravu různorodých pokrmů s dokonalým výsledkem. Snadno nastavitelná teplota a čas zajišťují optimální grilovací zážitek. Kvalitní provedení a moderní technologie Braun MultiGrill 9 CG 9047 zaručují efektivní a zdravou přípravu jídel bez ztráty chuti.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Design a zpracování
  • Ostrost a přesnost střihu
  • Použité materiály
  • Počet nástavců
  • Kompaktní cestovní pouzdro
  • Bohužel jsem na nic nenarazil

Vzhledem k možnostem použití strojku až neuvěřitelně dobře padne do ruky. Povrchová úprava těla mě moc příjemně překvapila. Díky ní,se velice dobře drží a používá.
Strojek je při používání velice tichý,nevydává žádné nepříjemné zvuky,jako je tomu u levnějších kousků.
Holení s ním je neuvěřitelně precizní. Břit je opravdu ostrý a proto není nutné se na to samé místo vracet několikrát. Pro moje holení na délku 5mm je to zatím nejlepší kompaktní strojek. Při použití bez nástavce není holení úplně hladké,ale k tomu ani není určený. Hladkého oholení se dá docílit použitím strojku Gillette,který je součástí balení.
Balení obsahuje spoustu nástavců na vousy,nos,vlasy nebo tělo a všechno je to uspořádáno v kompaktním cestovním pouzdru. Součástí je také nabíjecí stojánek,díky kterému si strojek najde svoje místo v každé koupelně. S čistým svědomím ho mohu jen doporučit.

Braun 52B

Braun 52B

Ověřený zákazník Holime.cz Zadražil

Zakoupeno v Holime.cz

Holící strojky Braun požívám od šedesátých let minulého století. Poslední roky nakupuji jen u vás a jsem spokojen.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• lehko se čistí
  • šetří místo v myčce
  • sear funkce
  • možnost vařit větší množství jídla najednou
  • grill zabere poměrně dost místa

Největší výhoda grillu je pro mě ušetřený čas při vaření, jelikož můžu udělat větší množství jídla najednou. Zároveň ušetří i místo v myčce, protože plotýnky se dají vyndat a zaberou míň místa než pánvičky. Dvojité nastevní částí plotýnek je super na vaření masa spolu se zeleninou a nemusím žonglovat aby bylo obojí tak akorát udělané a jedno nebo druhé nevystydlo. Sear funkce je nutnost hlavně na steaky!

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Možnost nastavení teploty
  • Snadná držba

Gril od Delonghi se rychle stane oblíbeným nástrojem každého, kdo si ho vyzkouší. Vyhovuje všem požadavkům, které byste na gril mohli mít. Jeho největší předností je možnost individuálního nastavení teploty na grilovacích plochách, což jsem poprvé viděla a výrazně to usnadňuje přípravu různých pokrmů. Je ideální zejména pro nadšence do masa, kteří ocení jeho výkonnost. Čištění a údržba jsou snadné, a design představuje další výrazný pozitivní prvek.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25